Година Нови Жените Чанти Цветни Печатење Модни Дами Торба Женски Голем Капацитет Шопинг Торба Секојдневен Плажа Tote Bolsos
Новак - 40 %

Година Нови Жените Чанти Цветни Печатење Модни Дами Торба Женски Голем Капацитет Шопинг Торба Секојдневен Плажа Tote Bolsos

Достапно за нарачка
DEN 2063.52
DEN 1238.00
Достапност:


2016 Година Нови Жените Чанти Цветни Печатење Модни Дами Торба Женски Голем Капацитет Шопинг Торба Секојдневен Плажа Tote Bolsos
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Ова е ново произведени и спакувани, ако се најде некој посебен мирис, како што кожа, гума мирис, може да се стави во вентилирани место, мирисот треба да исчезнат по неколку дена.

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Број На Модел На:
жените рачни торби, крстот тело торба, tote торба
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
neoprene
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените Дама Женски
Големина:
49 x 11.5 x 29 cm
Главен Материјал:
жените чанти торба

Избор на клиент