Меркур Anubius / Анубис 85XF Храбри ЦРВЕНО Ограничено Издание WBBA Beyblade
Новак - 10 %

Меркур Anubius / Анубис 85XF Храбри ЦРВЕНО Ограничено Издание WBBA Beyblade

Достапно за нарачка
DEN 321.60
DEN 289.00
Достапност:


Меркур Anubius / Анубис 85 XF Храбри ЦРВЕНО Ограничено Издание WBBA Beyblade

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,2-4 Години
Број На Модел На:
BB109
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Еден
Дијаметар:
4D БРЗИНА
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
beyblade играчка поставена
Име:
beyblade

Избор на клиент