Комунални Нож за Сечење Хартија 9mm
Новак - 5 %

Комунални Нож за Сечење Хартија 9mm

Достапно за нарачка
DEN 108.48
DEN 103.00
Достапност:


Комунални Нож за Сечење Хартија 9mm

За производот

Број На Модел На:
9mm
Тип:
Мулти Нож
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Електрични
Рачка Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Примена:
Комунални Нож

Избор на клиент