година ексклузивен дизајн високи свила свила chiffon ткаенина ткаенина кукла транспарентен заедно во 8 е преку подвижна мека крпа
Новак - 18 %

година ексклузивен дизајн високи свила свила chiffon ткаенина ткаенина кукла транспарентен заедно во 8 е преку подвижна

Достапно за нарачка
DEN 1343.04
DEN 1101.00
Достапност:


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 138cm
Тежина : 8momme
Состојки : Свила
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. mkxe
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-15205883859.38.8 Rw Dxq&id=546924655244

За производот

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
138cm
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент