1 Buc 8 20cm Аниме Наруто Shippuden Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка Sasuke Играчки Оригиналната Кутија Висок Квалитет
Новак - 35 %

1 Buc 8 20cm Аниме Наруто Shippuden Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка Sasuke Играчки Оригиналната

Достапно за нарачка
DEN 2202.72
DEN 1432.00
Достапност:


1 Buc 8" 20cm Аниме Наруто Shippuden Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка Sasuke Играчки Оригиналната Кутија Висок Квалитет
Почитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот. Премија За Слични Производи
Спецификација Големина : Околу 20 CM Материјал : ПВЦ Пакет : Оригинална Кутија Пакет Содржина : 1 Buc Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура Играчки

За производот

Предупредување:
Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
20 cm
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Момчиња
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
wj0385
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
Doub К
Големина:
20 CM
Скала:
1

Избор на клиент