Познатиот Baellerry бренд мултифункционален Мажите кожен паричник со hasp краток дизајнер чанта за човекот Златна Сина
Новак - 34 %

Познатиот Baellerry бренд мултифункционален Мажите кожен паричник со hasp краток дизајнер чанта за човекот Златна Сина

Достапно за нарачка
DEN 575.52
DEN 380.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
12cm
Декорација:
Копче
Објектот Тежина:
140 g
Стил:
Моден
Објектот Висина:
1.5cm
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Паричникот Должина:
Краток
Број На Модел На:
D13840
Бренд Име:
baellerry
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
10 cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер

Избор на клиент