2 ролни 13x 656'/32cmx200m Сјајни&Мат Топла Laminating Филмот 1 Core Laminator Брзо Бесплатен превозот
Новак - 6 %

2 ролни 13x 656'/32cmx200m Сјајни&Мат Топла Laminating Филмот 1 Core Laminator Брзо Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 3359.52
DEN 3158.00
Достапност:

1 тркалаат сјајни + 1 тркалаат мат 32cmx200m laminating филм
На Bopp термички laminating филмот е особено добри во laminating на трудот, подобрување на текстурата и вкочанетост на печатени прашање, за да се постигне зголемување на печатени прашање оценки и вода-доказ функција, да ги задржи на воздухот од отпечатоци површина, за да се избегне избледени и да стане долго-tern зачувување. Тоа е идеален филм за инкџет печатење, ласерско печатење, офсет печатење, копирање, letterpress печатење, mimeograph, фото, екран печати, пишување на хартија итн.
Материјал : Bopp
Функција : Мат/Сјајни

За производот

Број На Модел На:
32
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CHEONET
Тип:
Други

Избор на клиент