Шарени Светлина Прозрачна Флуоресцентни Животинско Стапалки Нозе Носат Децата Соба Седи Спална Соба Украсување, Унисекс Пластика
Новак - 5 %

Шарени Светлина Прозрачна Флуоресцентни Животинско Стапалки Нозе Носат Децата Соба Седи Спална Соба Украсување, Унисекс Пластика

Достапно за нарачка
DEN 441.60
DEN 420.00
Достапност:


започнете
крајот
Материјал : ПВЦ + флуоресцентни во прав
Многу за 6 PCS
светлината принцип : Апсорбира светлина во текот на денот, а Потоа во вечерните часови сјај, флуоресцентни живот за 5 часа

За производот

Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HOGNSIGN
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Прозрачна играчка
Број На Модел На:
Прозрачна паста
Пластични Тип:
ПВЦ
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
luminescence играчка
ѕидот налепница:
деца ѕид налепници
Ѕидот Налепници за Деца Соби:
Налепници

Избор на клиент