201 од не 'Рѓосувачки Челик Earnuts Обетки Грбот, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 6x4.5x3mm, Дупка: 0.7 mm
Новак - 30 %

201 од не 'Рѓосувачки Челик Earnuts Обетки Грбот, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 6x4.5x3mm, Дупка: 0.7 mm

Достапно за нарачка
DEN 531.36
DEN 372.00
Достапност:

барел
201 Од Не 'Рѓосувачки Челик Earnuts, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 6mm долго, 4.5 mm широк, дебелина 3мм, дупка : 0.7 мм.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Должина:
0.6cm
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
STAS-S028-11
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Тежина:
163g
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Ширина:
0.45cm
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
единица:
2000pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6x4.5x3mm

Избор на клиент