20sets 38x25mm стаклена цевка со 25mm злато база и цвет капа сет без додатен стаклена цевка шишенцето pendant
Новак - 18 %

20sets 38x25mm стаклена цевка со 25mm злато база и цвет капа сет без додатен стаклена цевка шишенцето pendant

Достапно за нарачка
DEN 1243.20
DEN 1020.00
Достапност:

Нашата продавница веб-сајт : Големина на стаклена цевка : 38 (висина) x 25мм (дното дијаметар) На сет : Една чаша свет , една база , еден монистра капа , без додатен Материјал : Стакло топката со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи ,ќе треба лепак glassed и метални наоди заедно со себе

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
38x25mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
ZENRA
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Вклучуваат:
стаклена цевка со база и капа,нема филер

Избор на клиент