За Тојота Fortuner Задните Светла LED Tailights 2012-2014 година Сребро Домување Јасно Покрие YZ

За Тојота Fortuner Задните Светла LED Tailights 2012-2014 година Сребро Домување Јасно Покрие YZ

Достапно за нарачка
DEN 47952.00
Достапност:

Производ детални слики
Опис На Производот :
1.Стил : LED задни Светла.
2.Боја : Сребро Домување Јасно Капак.
3.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,4 PCS/картон).
4.Надградите вашиот возило со racing изглед.
5.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
6.Директна замена.
7.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
8.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
9.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

За производот

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
За Тојота
Автомобил Производител:
Тојота
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Тојота
Година:
2012-2014 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
8kg

Избор на клиент