жолти сончеви сонцето маскота костим за возрасни големина цртан филм златно сонце тема училиште вршење карневал носии фенси облека колекции
Новак - 5 %

жолти сончеви сонцето маскота костим за возрасни големина цртан филм златно сонце тема училиште вршење карневал носии фенси облека

Достапно за нарачка
DEN 13680.00
DEN 12996.00
Достапност:

понекогаш железо жица е скриена во главата дното или ушите, така што е погодно да се прилагоди на обликот. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. ( дневник на aliexpress. Ви благодариме за вашето разбирање.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА ПАРК Спецификација : XS (148 см-157 cm)- 4'8" до 5'1" S (158 см-168 цм)- 5'2" до 5'5", M (169 см-180 цм)- 5'6" да 5'9", L (181 цм-190 цм)- 5'10" до 6'3", XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7", Нарачана (Plz дозволете ни да знаеме, ние може да го промени бои, изрази, додадете логото, наметка,итн. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. EMS е наш основен превозот избор. PLS ДОЈДЕ НАЗАД КОН НАС ПОВТОРНО! Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Запад Унија прифатени. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Осигурување е задолжително. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Име на производ:
печени potto Маскота
кодот на производот:
MPW2626
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
сонцето маскота

Избор на клиент