нерѓосувачки челик машки чистота појас Breathability петел кафез Лак половината машки чистота уред челик чистота кафез секс играчки за мажи
Новак - 5 %

нерѓосувачки челик машки чистота појас Breathability петел кафез Лак половината машки чистота уред челик чистота кафез секс играчки

Достапно за нарачка
DEN 4224.00
DEN 4013.00
Достапност:

нерѓосувачки челик машки чистота појас Breathability петел кафез Лак половината машки чистота уред челик чистота кафез секс играчки за мажи Products100% од Нерѓосувачки Челик + Силикони лагер, Квалитетни и рачно изработени & Огледало Полиран. лак Тип стил, повеќето ергономски дизајн, удобно да се носат, долгорочни се носат,да се Спречи derailment и мастурбацијата. Големина : машки чистота појас Половината големина : 65-70cm 70-76cm 76-82cm 82-89cm 89-97cm 97-105cm ве Молиме оставете порака Забелешки Ако ви треба поголем големина, Ние нудиме бесплатна услуга за да го прилагодите големи димензии, Директна порака што треба да го прилагодите големина,благодарение 1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. 4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. 2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

За производот

боја:
65 до 70cm, 70 до 76cm, 76 да 82cm, 82 да 89cm, 89 да 97cm, 97 за да 105cm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
HDL-01
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
петел кафез
Функција:
машки чистота уред
Тип На Објект:
челик чистота кафез
жешка:
секс играчки за мажи
Материјал:
машки чистота појас
Големина:
Multi Size Choose

Избор на клиент