маскота кул голем бел петел маскота костим со очила за сонце возрасни големина цртан филм пилешко петел тема аниме cosplay носии
Новак - 5 %

маскота кул голем бел петел маскота костим со очила за сонце возрасни големина цртан филм пилешко петел тема аниме cosplay носии

Достапно за нарачка
DEN 13920.00
DEN 13224.00
Достапност:

Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА ПАРК Спецификација : XS (148 см-157 cm)- 4'8" до 5'1" S (158 см-168 цм)- 5'2" до 5'5", M (169 см-180 цм)- 5'6" да 5'9", L (181 цм-190 цм)- 5'10" до 6'3", XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7", Нарачана (Plz дозволете ни да знаеме, ние може да го промени бои, изрази, додадете логото, наметка,итн. Политика На Враќање 1. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. ( дневник на aliexpress. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. PLS ДОЈДЕ НАЗАД КОН НАС ПОВТОРНО! Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. понекогаш железо жица е скриена во главата дното или ушите, така што е погодно да се прилагоди на обликот. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. EMS е наш основен превозот избор. Повеќе услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас., зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) структура е направена со EPE материјал. Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Име на производ:
печени potto Маскота
кодот на производот:
MPW2582
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
петел маскота

Избор на клиент