12 Монтажни Јасно Пластика Поделени Складирање Кутија Дома Помине Уметност Празни Поделени Кутии Кристал Чување
Новак - 20 %

12 Монтажни Јасно Пластика Поделени Складирање Кутија Дома Помине Уметност Празни Поделени Кутии Кристал Чување

Достапно за нарачка
DEN 7488.00
DEN 5990.00
Достапност:


12 Монтажни Јасно Пластика Поделени Складирање Кутија Дома Помине Уметност Празни Поделени Кутии Кристал Чување
100% Сосема нов и висок квалитет!
12 одделни поделени празни помине кутија пластични празни случај.
Совршен за чување на лажниот сјај, rhinestones, сјајни листови, dired цвет или други помине уметност производи
Професионална и домашна употреба.
Боја : боја е како што е прикажано на слики
големина на : 13*5*1.5 cm
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА! Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние've одбраната на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Производот:
накит кутија
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
1
Техника:
Сјајни
Пластични Тип:
PP
Спецификација:
80*60*40cm
Стил:
Јапонија Стил
Решетки Количина:
12
Функција:
Еко-Пријателски
Капацитет:
1-4 парчиња на бонбони Алпите
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Тип:
Чување На Кутии & Кантите

Избор на клиент