100pcs/многу 18650 Патување Полначот Литиум Батерија Полнач за 4.2 v 18650 Li-ion Батерија на Големо
Новак - 30 %

100pcs/многу 18650 Патување Полначот Литиум Батерија Полнач за 4.2 v 18650 Li-ion Батерија на Големо

Достапно за нарачка
DEN 15432.00
DEN 10802.00
Достапност:

100pcs/многу 18650 Патување Полначот Литиум Батерија Полнач за 4.2 v 18650 Li-ion Батерија на Големо
Објектот Спецификација :
Модел : XXC-128
Тежина : 42.8 g
Големина на : 11*3.2*4.5 cm
Боја : Црна
Влез : DC 4.2 V
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 500m A
Драги Ценети Купувачи
Ве молиме Имајте во предвид Батеријата Не е Вклучена.
Пакетот Вклучува : 100x Батерија Полнач
Фото Покаже :

За производот

Брзо полнење:
No
Број На Модел На:
XXC-128
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Пакет:
No
is_customized:
Yes
Приклучок За Полнач:
САД/ЕУ приклучок
боја:
Црна Батерија Полнач
Големина:
11*3.2*4.5cm
Тежина:
43g
На текст:
DC 4.2 V
Излез:
DC 4.2 V 500mA
се применува за :
Батерија 18650
Употреба:
батерија полнач

Избор на клиент