500AH Видео Камера Главата Амортизацијата Течност Tripod Главата за Лизгачот Monopod Manfrotto dslr фото HDV камера за видео снимање

500AH Видео Камера Главата Амортизацијата Течност Tripod Главата за Лизгачот Monopod Manfrotto dslr фото HDV камера за видео

Достапно за нарачка
DEN 4485.60
Достапност:

39")
Лизгање брзо ослободување плоча со 1/4" завртка тема.
Но, ние не може да понуди целосна наплата за следниве причини :
1. Ние испорачуваме погрешна предмети да ви;
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава пред да купите. NTSC / PAL;
3.
Tripod завртка планината : 3/8" или 1/4" завртка тема. Ние ќе понуди наплата откако ќе ги примите врати пакет кој е во добра condiction. Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена. Pls контактирајте со нас за испорака детали ако од Јужна Америка и Блискиот Исток.
(2)За тешки поправка, ве молиме да го испрати назад ние ќе го помине на производителот за поправка.
Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.
Во следниве случаи, ние би сакале да ја промените на правото одделение за вас без никакво обвинение, ИЛИ ќе се вратите за целосна наплата, вклучувајќи го и превозот надомест на враќање.
Tripod завртка планината : 3/8" или 1/4" завртка тема. Откако поправка е завршена, ние ќе ја објавите назад до вас веднаш. Ние брод на овој објект од страна на Fed Ex да се САД, Канада, Западна Европа, Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, Кореја, Југоисточна Азија и така натаму. Тоа трае 5-7 дена.Независна Пан и навалување Контрола.
(3)Ние нудиме живот техничка служба. "Производот не личат на оние во вашата слика. Брод од страна на EMS на Русија и Јужна Америка. Ние испрати стоката во погрешна боја САМО АКО корисникот всушност наведени боја избор, со цел коментари или коментари пред цел.
Бродот само за вашиот потврден aliexpress адреса. Инаку ние можеме да гарантира испорака. Брод во рок од 1-4 дена по добиено вашето плаќање. Ние посакуваме да имате среќен шопинг и joyfull живот."
Pls имајте на ум дека купувачот плаќа врати такси превозот, превозот бесплатно не се враќа.
Лизгање брзо ослободување плоча со 1/4" завртка тема. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
Течност Амортизацијата Систем обезбедува непречено движење.
Компатибилен со сите dslr фото, Tripods и лизгачот за железница. Ве молиме проверете Со вашиот земјата Царинската испостава пред да купите. Вашиот валидна телефон НЕ за испорака е потребно. Нашата цена не вклучува увозни давачки, локални даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ние ќе се обидеме да се реши што побрзо.
Параметри :
Оптоварување Тежина : 8kg
Тавата Ја Ротирате Агол : 360°
Тилт Контрола Агол : -85°/+90°
Операторот се Справи со (34cm/13. Ние ги испратите објекти во ред локализиран формат, на пр. "Производот не е она што јас би го замисли тоа да биде. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Онлајн опис на објектот е во ред во времето на купување, на пример листата функција која е, всушност, не се поддржани;
4.
(1)За мали поправка или замена на еден мал додаток за во автомобил, ние ќе ја испрати на додаток за вас за слободни.
НОВО Видео Камера Амортизацијата Течност Tripod Главата со 3/8 завртка за Лизгачот Monopod dslr фото Камера Снимање на Видео Филм за Manfrotto TRIPOD КАРАКТЕРИСТИКИ :
Материјал : Алуминиум
Тавата Ја Ротирате Агол : 360
Операторот се Справи со (34cm/13. Тоа е бесплатна услуга. EMS : 6-10 дена ; UPS/DHL/ТНТ/Федекс : 3-7 дена; Хонгконг пост : 15-35 дена
Како што е познато, Позитивни повратни информации е многу важно за нашата продавница .
Пакетот Вклучува :
1 x Течност Влечете Глава
1 x Оператор Рачка
Пакетот вклучува :
Течност tripod глава * 1 PC
Answer : ___________________________ Note :
1.

За производот

Бренд Име:
JoyFoto
Број На Модел На:
500AH
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
is_customized:
Yes

Избор на клиент