3PCS Новороденче Девојки КРЕВЕТЧЕТО КОСА Rompers Тимови Sequin Headband Панталони Партија Облека
Новак - 12 %

3PCS Новороденче Девојки КРЕВЕТЧЕТО КОСА Rompers Тимови Sequin Headband Панталони Партија Облека

Достапно за нарачка
DEN 382.08
DEN 336.00
Достапност:


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Главната Боја : Бела,Роуз
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Големина : Одговара за 0-24 Months
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Romper+1x Pant+1x Headhand
Големина На Табелата :
тука е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Памук мешавина
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент