Европа Современи Пастирски Школка K9 Кристал Ткаенина Led E27 Табела Светилка за Свадба Оркестарот Дневна Соба и Спалната соба Светилка 1416

Европа Современи Пастирски Школка K9 Кристал Ткаенина Led E27 Табела Светилка за Свадба Оркестарот Дневна Соба и Спалната соба

Достапно за нарачка
DEN 9547.20
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
вашиот парцела успешно.
2. Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет
Производи,брза испорака брзина,најдобра цена,најдобра услуга
Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред испорака.
Креативна Европа Модерната Мода Ткаенина Абажур K9 Кристал Led E27 Табела Светилка за Свадба Оркестарот Дневна Соба и Спалната соба Светилка
материјал : ткаенина, кристално
големина : S H62cm* 31cm
wattage : led e27*1(не се вклучуваат)
напон : AC 80-265v
примена : дневна соба, спална соба, студија, свадба оркестарот итн

За производот

Тип На Објект:
Табела Светилки
Бренд Име:
CAIJ
Тело Материјал:
Кристал,Алуминиум
сертификација:
CQC,FCC,ГШ,RoHS,LVD,PSE,ССА,CCC
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Заврши:
Полиран Челик
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110V,36V,90-260V
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Боја На Каросеријата:
Бела
Wattage:
31-40W
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
1416
Сенка Ветер:
Надолу
Примена:
Foyer
рамка боја:
Бела
Техника:
обложено
Сенка Тип:
Ткаенини
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Кристално
Е dimmable:
No
Материјал:
кристал, ткаенина
Примена:
дневна соба, спална соба, кревет, студија
Функција:
европа, мода, високо квалитетни, модерни, рачно изработени, креативните
Wattage:
E27
Напон:
AC 80-265V

Избор на клиент