Моден бренд костими hommes мажите тенок одговара палто костим homme фаза јакни палто masculino најдобриот човек homens палто
Новак - 10 %

Моден бренд костими hommes мажите тенок одговара палто костим homme фаза јакни палто masculino најдобриот човек homens палто

Достапно за нарачка
DEN 3791.52
DEN 3412.00
Достапност:

Моден бренд костими hommes мажите тенок одговара палто костим homme фаза јакни палто masculino палто hombre homens палто Фотографии :
Големина На Табелата :
Забелешки : 1. Големината се мери со рака, 1-3cm толеранцијата треба да бидат прифатени.
2. Ако сте збунети во врска со големината, само кажете ни ја вашата висина, тежина, градите, половината и вообичаена големина.Ние ќе ви даде предлози.
Повратни информации :
Плаќање :
On-line плаќање, T/T, western union, банкарски трансфер, кредитна картичка, зачувам итн.
Времето За Производство :
Од 2 до 5 дена
Превозот Време : Изразат Испорака Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија и Австралија, Превозот земете 3-5 дена, во други земји, потребно околу 7-10 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија и Австралија, Превозот земете 3-5 дена, во други земји, потребно околу 7-10 дена www.fedex.com UPS-от Северна Америка, Европа, Азија и Австралија, Превозот земете 3-5 дена, не бродот за други земји www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија и Австралија, Превозот се земе 5-7 дена, во други земји, трае околу 7-10 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија и Австралија, Превозот се земе 5-7 дена, во други земји, потребно околу 7-10 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник, превозот време ќе го малку подолго.
Вашето разбирање ќе биде многу ценета
Најчесто поставувани прашања :
П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и политика на враќање е строга, па затоа е важно да се цел внимателно.
П : јас сум загрижен за големината и точната големина и одговара на фустан. Како можам да бидете сигурни дека цел на точната големина и одговара?
A : се Спореди вашиот уникатен мерења со нашите мерење водич, ги користат нашите направи-да-цел модел што ни овозможува да се направи вашиот фустан врз основа на вашиот точните мерки за обичај се вклопуваат фустан.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : ние обезбеди сопствени направени услуги во големина,боја,стил.
П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт?
A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот фустан е боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот монитор е display settings.
Политика На Враќање :
Производите се во ред, но јас го промени мојот ум
Производи без квалитет на прашања поврзани може да се врати во рок од 7 дена од добивањето на својата цел.
За Направени Да Нарачате облека, ако предмети беа направена точно според вашата нарачка спецификации, но не се вклопуваат, ќе се подобни за една бесплатна промена на големината на услугата. Вие ќе бидете одговорни за сите такси превозот.
Секој производ што се користи не се квалификува за враќање. Вратени предмети мора да се неискористени, со оригинални тагови и пакување.
Производи со проблеми со квалитетот
Ако недостаток се јавува и издржано барање е примено од страна на Клиентите, ние може да ви понуди размена, поправка на услугата, или на нови компоненти за замена. Ние ќе бидат одговорни за сите такси превозот.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Едно Копче
Број На Модел На:
MS511
Бренд Име:
icachin
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Панк Стилот
Облека Должина:
Редовни
Име:
костими hommes
Алтернативно име:
мажите тенок одговара палто
боја:
слика во боја или сопствени направени боја
shippment:
DHL, Fedex, EMS, UPS-от, итн
Времето За Производство:
Од 2 до 5 дена
Превозот време, преку експрес:
3-7 дена
Превозот време преку други:
15-60 дена
Сопствени Направени:
на располагање
Клучни зборови:
костимот homme
други клучни зборови:
homens палто

Избор на клиент