Ново враќање на античка статуа на Слободата креативни печатени лен перница покрие Перница софа кревет автомобил дома Декември трговија на големо FG115
Новак - 28 %

Ново враќање на античка статуа на Слободата креативни печатени лен перница покрие Перница софа кревет автомобил дома Декември

Достапно за нарачка
DEN 369.60
DEN 266.00
Достапност:


Ново враќање на античка статуа на Слободата креативни печатени лен перница покрие Перница софа кревет автомобил дома Декември трговија на големо FG115
Големина : 45*45см
Materail : памук& лен
Боја : како на слики
Пакет : 1 PCS ПЕРНИЦА Маска
(Покрива само не поднесување)

За производот

Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Жакард
Техника:
Ткаени
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
MENHETON
Применливи Троседот:
Две Седиште
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална

Избор на клиент