Ѕидот Винил Decal Ножици Коса Салон за Убавина Barbershop Стилист Налепници бесплатен превозот
Новак - 24 %

Ѕидот Винил Decal Ножици Коса Салон за Убавина Barbershop Стилист Налепници бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 328.00
Достапност:


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен
Големина : За малите 11"x13.7" медиум 22.5"x28"
Материјал : ПВЦ
Можат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, клима-состојба, и автомобил на телото
Answer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.Ви благодариме
Како да го користите :
Изберете мазна, чиста и сува површина. Кора на налепници од лист, еден по еден
Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно.
Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
Ако имате меури, да земе една игла да понесе нив.
Чистење на мазна површина пред лепење на
Пакет Содржина :
1 PC Спалната соба Ѕид Налепници Оркестарот Бесконечност Симбол Зборот Љубов Винил Уметност
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Внимание За Украина Пријатели :
1. Ве молиме да го пополните вашето име и презиме ( најмалку 2 зборовите : ) при донесувањето на плаќање. : )
Драг пријател,ако имате било какви проблеми ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Кафеава
Големина:
Medium, Small
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ws3411
Материјал:
Хартија
Тема:
Уште живот
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
HWHD
Соба:
дневна соба
Материјал:
Винил
Тема:
соба внатрешни работи
Стил:
винил уметност

Избор на клиент