5pcs HTD 8M Времето Макара 18 заби Понесе 10мм одговара појас ширината за 15mm CNC машини, ласер машина, гравирање машина со Висок квалитет

5pcs HTD 8M Времето Макара 18 заби Понесе 10мм одговара појас ширината за 15mm CNC машини, ласер машина, гравирање машина со

Достапно за нарачка
DEN 3600.00
Достапност:

5pcs Алуминиум 18 заби HTD 8 M Времето макара Понесе 10мм HTD 8 M Времето pulleys за висок вртежен момент пренос. Одговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! 18 Заби HTD 8 M Времето макара Карактеристики :
Тип : 18-8 M-20 БОЛЕСТ Теренот : 8mm
Забите Број : 18 заби надворешен Дијаметар : 44.47 мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М4 Понесе на Времето макара : 10мм Одговара за Ширина на времето појас : 15mm Количина : 5 компјутери/пакет
Пакет Листата ги Вклучува, како Следи :
2 парчиња x 18 Заби HTD 8 M Времето Макара Понесе 10мм
4pcs x завртки M4 (дар)
1pcs x Ален Копче (дар)
Производ Слика : Забелешка :
ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас,
Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.

За производот

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
18-8M-20AF
Број на Заби:
18
Тип:
Времето
Бренд Име:
yongpeng
Тип:
времето макара
Теренот:
8мм
Забите број:
18
создаден:
10мм
завртка дупка:
2*M4
прирабница:
Двојно прирабница
Одговара за ширина на HTD8M времето појас:
15mm
Материјал:
Макара е Алуминиум

Избор на клиент