Пумпа за вода Покрие Заштитник Одговара за KTM 250 EXC-F 350 XCF-W ШЕСТ ДЕНА 2014-2015 година
Новак - 9 %

Пумпа за вода Покрие Заштитник Одговара за KTM 250 EXC-F 350 XCF-W ШЕСТ ДЕНА 2014-2015 година

Достапно за нарачка
DEN 681.60
DEN 620.00
Достапност:

Пумпа За Вода/Радијатор Црево Guard Капак. Пластични заштитник спречува оштетување на waterpump капак и радијатор црево во областа на цревото конекција.
Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1x Пумпа за Вода Покрие Заштитник Материјал : ABS Пластика во Боја : Портокалова
Штити пумпа за вода и радијатор црево Направен од висок квалитет на пластика за издржливост и сила, Во портокалова фабрика изгледа Лесно да се инсталира
Fitment : За KTM 250 SX-F 2013-2015 За KTM 250 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2014-2016 За KTM 250 EXC-F 2014-2016 За KTM 250 XC-F 2014-2015 За KTM 250 XCF-W 2014-2016 За KTM 350 SX-F план за 2011-2015 За KTM 350 EXC-F 2012-2016 За KTM 350 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2012-2016 За KTM 350 XC-F 2013-2015 За KTM 350 XCF-W 2013-2016 За KTM 350 XCF-W ШЕСТ ДЕНА 2014-2016 За KTM FREERIDE 350 2013-2016 Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на вашата исплата преку Кина Пост или HK Пост и тоа обично трае 15-30 работни дена по пристигнувањето.
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. Контактирајте ме за детали такси пред цел (телефон БР. е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр. додека го плаќаат.)
100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купување.
Мојата крајна цел е да се остане задоволството на клиентите во секоја од нивното купување.
Ако сте задоволни со мојата услуга, ве молиме љубезно ме остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ви благодарам многу!

За производот

Име На Модел:
WTP001-ИЛИ
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
NICECNC
Fitment:
За KTM 250 EXC-F 350 XCF-W ШЕСТ ДЕНА 2014-2015 2016 година
боја:
Портокал

Избор на клиент