Вен Дизајн Прилагодено Црвено Рачно Насликани Чевли Елка Дедо Мраз Се Вози Жени Мажи Висока Топ Платно Патики
Новак - 35 %

Вен Дизајн Прилагодено Црвено Рачно Насликани Чевли Елка Дедо Мраз Се Вози Жени Мажи Висока Топ Платно Патики

Достапно за нарачка
DEN 3456.00
DEN 2246.00
Достапност:

Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење. Се впие чевли со вода 2. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи.
Дизајнер/Сликарот
Услуга На Клиентите
Логистика
Ова е значењето на Вен , кој се прави најдобро да се направи рачно насликани чевли удобно, убави, персоналните и практични.
Го прилагодите вашиот чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели.​
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат. Заврши
Вовед за да се перење рачно насликани чевли
1.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3. Во исто време, можете да се прилагодите уникатни чевли со било кој дизајн ви се допаѓа за да ја искажете вашата љубов кон другите. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас.Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.
Нашите клиенти се шири низ целиот свет, но уметноста доаѓа од животот со постои граница. Елаборат дизајн 4. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн.
Пакување
Превозот
Повратни информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат. Вен има повеќе од 4 години работно искуство во понудата рачно насликани чевли.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет на чевли. Се нацрта скица 2. Секој член на Wenartwork го сака животот, и животот е инспирација за нас да се создаде нов дизајн на чевли.

За производот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
Број На Модел На:
508
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
Рачно Насликани Време:
18 Часа

Избор на клиент