Pendant Меч 925 Sterling Silver машка Мода Накит Томас Стил Срцето Бунтовнички Класичен Pendant Одговара Линк Ѓердан
Новак - 25 %

Pendant Меч 925 Sterling Silver машка Мода Накит Томас Стил Срцето Бунтовнички Класичен Pendant Одговара Линк Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 565.44
DEN 424.00
Достапност:


PENDANT "НОЖ" СО ОКЦЕТО 925 sterling silver Големина : 6.7 x 2.7 cm

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
pendant меч
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
Coinbabi
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
pendant меч
Компатибилност:
pendant меч
Обликотшема:
Гориво Jerrycan
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Моден
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ

Избор на клиент