2 парчиња Спортски Носат Јога Одговараат на Фитнес Лесна Градник+Leggings Салата Панталони Панталони j2
Новак - 20 %

2 парчиња Спортски Носат Јога Одговараат на Фитнес Лесна Градник+Leggings Салата Панталони Панталони j2

Достапно за нарачка
DEN 481.92
DEN 385.00
Достапност:

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа. Карактеристики : 1. Трајни ,Анти Деформација 2. Поместена Дизајн Совршено Тело Форма 3.Безжични , Водат и Високо Квалитетни Материјали Многу Удобност Да се Носат 4. Брз Сува и Дише. Специфичности : Материјал : Spandex + Најлон Бои : Виолетова/Сино/Роуз Црвена/Зелена Спорт : Велосипедизам/Кампување/Отворено/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренингот/Јога Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник Поддршка Тип : Жица За Слободни Подлога : Поместена Големини : Под Биста Биста Одговара За S 64-68cm/25.19"-26.77" 67-73cm/26.37"-28.74" 70 BCD 75 B М 69-72cm/27.16"-28.34" 74-78cm/29.13"-30.70" 75 BCD 80 B L 73-77cm/28.74"-30.31" 79-85cm/31.10"-33.45" 80 BCD 85 B Панталони Една Големина : Половината : 60-68cm/23.62"-26.77" Должина : 78cm/30.70" Ткаенината : 24cm/9.44" Само во Црн Градник Големина : М 70-75см/27.56-29.53 Одговара За : 70/32 C 70/32 D 75/34 A 75/34 B Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Градници + Панталони

За производот

Големина:
S, M, L
Спорт Тип:
јога
Шаблон Тип:
Крпеница
Функција:
Анти-Pilling,Дише,Еко-Пријателски,Плус Големина,Брзо Се Исуши
Пол:
Жените
Бренд Име:
PGM
Материјал:
Cashmere Мешавини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави

Избор на клиент