година Нови Огромен Тешки 91g 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Црна Волкот Тор е Чекан Кул Мажите Biker Pendant Ѓердан Слободни 60CM Синџир
Новак - 10 %

година Нови Огромен Тешки 91g 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Црна Волкот Тор е Чекан Кул Мажите Biker Pendant Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 561.00
Достапност:


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 25 -50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
Бренд Нови Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Cross17mm*32-милиметри Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Промоција Поставен на Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Pendant Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 8.99 /парче
Тренди Момчиња 41mm*66mm Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кристал Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Gurantee Нови Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Cross17mm*44mm Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Трговија на големо Топла Продажба на Мажите не ' Рѓосувачки Челик Pendant Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 8.99 /парче
Gurantee Нови 33mm*52mm Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Бренд Нови Поставен на Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Pendant Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 8.99 /парче
Промоција на Големо Мажите не ' Рѓосувачки Челик Сребро Pendant Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 6.99 /парче

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Обликотшема:
како на слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
боја:
сребро црна
Големина:
83mm length;55mm width;91g weight

Избор на клиент