9inch 22cm Тркалезна форма Пица тава за печење на колачи, овошје курва, apple pie 1pc/многу

9inch 22cm Тркалезна форма Пица тава за печење на колачи, овошје курва, apple pie 1pc/многу

Достапно за нарачка
DEN 708.48
Достапност:


Објектот 9inch 22cm Тркалезна форма Пица тава за печење на колачи, овошје курва, apple pie 1pc/многу Големина Diameter24.3*2.5 cm Материјал 0.6 mm Јаглероден челик Спецификација 9inch Пица Пан Пакување, 1pc/многу ОЕМ Логото Не се Достапни Функции & Апликации Пица, колачи, овошје курва, овошна пита, торта продавници, кафулиња, хотел, ресторан, Роденден, свадба, банкет..

За производот

Тип:
Печење Јадења & Тави
Материјал:
Метал
Печење Јадења & Тави Тип:
Пица Тави
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Објектот:
Пица тава за печење
Спецификација:
Bake pizza, bake tart, fruit pie
Количина:
1pc/многу
Големина:
9inch, 22cm

Избор на клиент