ЛАВ&LIN Сирена Навистина high-end Дигитални Инкџет Печатење Свила Сатен Ткаенина Широк 140cmX114cm (1 Парче)

ЛАВ&LIN Сирена Навистина high-end Дигитални Инкџет Печатење Свила Сатен Ткаенина Широк 140cmX114cm (1 Парче)

Достапно за нарачка
DEN 948.00
Достапност:

метар
80 = 1 Локација
Позиција големина 114cm X140cm Дебелина, Ширина 114cm 100% свила 16 Momme
Оваа печатење стил , јас бев прв пат видов бренд на апстракција СЛ .
Главната бренд е толку атмосферски дизајнери може да се прилагодите на перформанси фигури
2016 година најновите свила една опашка . Ова е навистина убава слика-како сатен , тоа го направи тоа. Оваа солидна заматен вид на ѕвонење од повеќе од три-димензионални, живописни, Стави тоа, се чини дека да се има проток на убавината горниот дел од телото, Вертикална четка во визуелни ефекти постои тенка магија функција . Се препорачува да се направи cheongsam фустан долг делот Таков стил , Едноставна верзија заедно со атмосферски боја, Апсолутно голема дами ! За материјал, палачинка сатен рамнина, Suzhou Duan . Suzhou Duan им припаѓа на сите вистински свила ткаенини во конвенционалните материјали, прекрасни сатенски многу благородна , се чувствуваат мазна , густо ткиво ; постојат природни сјај визуелна , тактилни се чувствуваат на мазна , нежна, drape, отпорна . Се користи за високата couture фустани и здолништа производство. Висок квалитет на палачинка сатен мека boneless , да носат постои чувство на опиеност . Ако свила во споредба со жените , Suzhou Duan како јужниот дел на жена, како брилијантен тече .
Alipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние го избере Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард за Испорака(зависи од локацијата и тежина) за испорака за Слободни Превозот времето за Испорака зависи од локалните поштата,околу 30 работни дена. Можете да изберете побрза испорака линија,дополнителна наплата зависи од пакет тежина. 15-20 работа дена побрзо од Кина Пост Mai
Ние не прифаќаме акција на блиски цел без какви било преговори.ние ќе го задржува правото да complaim.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети,ве Молиме контактирајте со нас во времето
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако Не сте задоволни со објектот по прими.
Ние Не прифаќаме никакви негативни повратни информации, без каква било комуникација.
Ве молиме проверете производ информации да се види тежина,Ширина,Материјални информации.Подолу Систем датум Не е точно.Или Можете да побарате од нас точниот датум.
Ние можеби се направи грешка,cos ние сме САМО humen,Ние ќе се одговорни за секоја цел,Но ве молиме контактирајте со нас, прво ако кој било проблем.
Ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни 5 ЅВЕЗДА ПОВРАТНИ информации.Ви благодариме!
Малку разлики во боја предизвикана од различни PC/Камера/Displayer,Тоа е нормално,никој Не може да го контролира,ве молиме да знаат.
Сериозни Купувачот Само,ве Молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот
Ние секогаш имаат за цел да понуди прва класа на услуги на клиентите.
Ве молиме да погледнете во моите повратни информации,Ние се обидат најдобро да се услуга за вас
Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или прашањата.
Преку Aliexpress messaging system
Ние ќе обично се одговори на сите прашања/прашањата на ист ден

За производот

Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Свила
Тип:
Сатенски ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Жакард
Ширина:
check info

Избор на клиент