Joyme Бренд Ретро Boho Африкански Монистра Накит Поставите Вода Капка Златно-Зелена Боја Смола Камен Љубов Brincos Гроздобер Додатоци
Новак - 35 %

Joyme Бренд Ретро Boho Африкански Монистра Накит Поставите Вода Капка Златно-Зелена Боја Смола Камен Љубов Brincos Гроздобер

Достапно за нарачка
DEN 331.20
DEN 216.00
Достапност:

ние ќе ви одговориме во рок од 24. За нас, и Ние се Yiwu Yong Xia Накит Co. доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до вашите омилени , ако ви се допаѓа овој објект , ве молиме кликнете тука за да додадете желба листа., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. 7 - - - - - - - Слободно Кина Пост Воздух И e Packet 4.00 Да DHL/ EMS/Федекс/(слободни) 7-10 работни дена >=$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важна за нас.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Оваа Ставка Опис Име : Joyme Бренд Ретро Boho Африкански Монистра Накит Поставите Вода Капка Злато 18 К Зелена Смола Камен Љубов Brincos гроздобер додатоци Материјал : кристал кристал Ѓердан lenght Големина : 42 см Тежина : 27 g Боја : антички злато Пакет : OPP Кеси. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот' дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. за мене, Чесноста секогаш ја покажеме нашата вредност . Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност.
ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбедиме највисок квалитет на производот, sercice & пристапни цени за нашата почит клиенти. Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. можете да не контактирате преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Но, без разлика што, ние и ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем се случиле во текот на трансакцијата. Ако сте среќни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди). Мини Цел Е 1 Сет Бесплатен Превозот, Да Може Да Се Меша Цел. Ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет,бидејќи ние сме на накит производство фабриката. Како производител и веледрогерија, на различни накит и други декорација. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Ви посакувам имаат пријатно купување!
.Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Кориснички Прифатливо
100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет .Трговија на големо Има Голем Попуст, Добредојде! 7.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 7 работни дена по извршената уплата надолу. ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да се даде нашиот производ сите 5 ѕвезди повратни информации и споделување на некоја слика на вашиот споделување може да им даде
други клиент голема помош и удобност, благодарение на вашиот љубезно. ви благодарам многу!! Испорака 1. Се врати Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на нашите производи, ние не може да гарантира било купувачот ќе биде 100% задоволни со нив.
ЦЕЛ НА ИНФОРМАЦИИ 1. Цел > 120 ДОЛАРИ - - - - - - - Слободно Експрес Испорака на Услугата.Ние брод нашите предмети што е можно побрзо со ЕМС/DHL/Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупните трошоци како удар : Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Следење на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 25-60 работни дена Да во Кина Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-50 работни дена >=$7.00 Да Posti Финска Економија(RU и од СТРАНА) 15-45 работни дена Да во Кина e Packet (САД) 10-25 работни дена >=$7. ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Вашето задоволство постигнување на нашата цел.

За производот

Метална боја:
Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан.earring.прстен
квалитет:
ААА+
Накит Поставите Стил:
гроздобер накит сет
Накит Поставите Тип:
ѓердан . earring и прстен
обложено:
античкиот злато
тренди свадба накит сет:
тренди свадба гроздобер накит сет
Повод:
свадба.партија. роденден, подарок
MOQ:
не moq
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент