CNSPEED Бесплатен Превозот Нови Силикони Вакум Црево /Цевка Силикони Цевка ID:4mm OD:9mm Вклучуваат Менгеме TT100569

CNSPEED Бесплатен Превозот Нови Силикони Вакум Црево /Цевка Силикони Цевка ID:4mm OD:9mm Вклучуваат Менгеме TT100569

Достапно за нарачка
DEN 148.32
Достапност:


Апликации : Силикони Вакуум Цевка е идеален за Вакуум Линии; Миење Цевки;Coolant Претекување;Жица за Изолација;Емисија за Контрола на Состојбата : Brand New.Никогаш не се користат или се инсталирани Меѓу Дијаметар : 4mm Надворешниот Дијаметар : 9mm Дебелина на Ѕид : 2,5 mm Работна Температура : -76°F(-60℃)на +500°F (+260°) Работен Притисок : 0.3 да 0.9 MPa Големина Толеранција : +/-0.5 mm Забелешка : Не се погодни за гориво или масло за пренос. Ако нарачате повеќе од 1 метар , ние ќе брод ќе континуирана должина на линија.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
силиконски вакум црево
Име На Модел:
РГ-01
Објектот Должина:
1m
Frequence Опсег:
00
Објектот Висина:
0inch
Поставување на Возило:
00
Модел Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
80g
Бренд Име:
CNSPEED
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
Силикони

Избор на клиент