bridemaids посебен повод исклучување рамо фустани, елегантен формално чипка назад краток деверуша облека со ракави бал W3657

bridemaids посебен повод исклучување рамо фустани, елегантен формално чипка назад краток деверуша облека со ракави бал W3657

Достапно за нарачка
DEN 1918.56
Достапност:

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Фустанот не вклучува било accesories, како што се ракавици, свадбен превез и shawl crinoline petticoat ( емисија за слики ).Колковите( I ) =___инчи или cm
4.
Ако нема порака ,ќе испрати порака, и чекај го одговорот 7 дена, потоа да се организира .ако сакате овој фустан за вашиот bridemaids или повеќе од еден фустан,ве молиме да се купи фустани едно време. кога сакате ?
Кога сте мерење ,ве молиме да не бидат премногу тесни.
Моделот висина без чевли е (165cm)5'5"
Th e обично пратката начин на други земји, што се користи е или ЕМС КИНА ПОСТ MAIL.
Рок на плаќање
1.Наддавање е за еден фустан само!
3.
Враќање.
И ние, исто така може да се користи на други испорака начин(DHL,TNT,Fedex,UPS-от,итн. Сите Кина Пост-Mail или Epacket ,ние не може да гарантира облекуваат да пристигне вашата рака во еден месец, особено Бразил и русија .За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги.
ако вие и вашите пријатели сакаат да го купи истиот фустан од нашата продавница ,ве молиме да се купат на ист датум и да го оставите порака до нас.На снимката може само да се претвори околу телото е најдобар.ви благодариме . Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
Како да се изберете големина?
1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големина не може да биде поголем .
Ве молиме според вашиот половината за да изберете големина ,ако биста на големината не ви одговара ,можете да оставите порака на вашиот вистински биста големина во или под цел за нас да се прилагоди пред да се испрати .
Големината на сите се мери во удобно лабава состојба.Биста ( A ) =___инчи или cm Ако носите фустан со градник,ве молиме да носи градник кога ќе се измери.
Во случај да се компензира за двете од нас љубезно pls потврди парцела сте примиле е добро спакувани и не се оштетени на превозот начин.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
Тоа е подобро за нас .
Ако ви треба итно,ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се разговара за деталите на испорака начин,но екстра пост такса за купувачот е дел.
3) ако сакате да се облекуваат на еден месец ,ве молиме контактирајте со нас да го изберат правото превозот начин да се сигурни дека ќе може да се добие во време
Големина на единица : cm или инчи. Ние ви препорачуваме плаќаат со
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние само ќе брод да се потврди платежна адреса.Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. Ако не ,pls барање за потпис од курир да се потврди ситуација, така што ќе може да побара за да се компензира. За да испратите некоја e-mail, ве молиме кликнете на линкот "Прашајте го продавачот прашање" во горниот десен агол на оваа листа.Половината( G ) =___инчи или cm до вашиот папокот 3cm
3. Ние обично знак на стоки за Low Cost на комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да минимум или да се избегне GST или V. Ако треба да се промени или промена на адресата ,pls се измени, тоа директно на Aliexpress.
бидејќи БОЈА ЗАСЕНЧУВАЊЕ постои во различни серии ткаенина .
Испорака
Со цел да се задржи стоката во добар квалитет, нашите искусни КК ќе тест секој производ строго пред пратката.
Ние силно совети што да се измери себе си ,а потоа ни даде вашата големина пред да се направи нарачка .

За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
W3657
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Палачинка
Возрасна Група:
Возрасни
Деколте:
V Деколте
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Избор на клиент