8LX8WX4HM 210D Оксфорд Гигант Гумени Коцка Шатор внатрешната во Бела и надворешен во Црно
Новак - 5 %

8LX8WX4HM 210D Оксфорд Гигант Гумени Коцка Шатор внатрешната во Бела и надворешен во Црно

Достапно за нарачка
DEN 96000.00
DEN 91200.00
Достапност:


Бренд Joyinflatale Име Коцка шатор Модел Бр. Т-036 Материјали оксфорд ткаенина Боја исто Како слика или прилагодено Големина 8 X8 X4 M Тежина 80 Kg за шаторот ; од 21kgr. за компресор Пакет Големина 60*55*55cm за шаторот ; 55*50*40cm за компресор Пакет јас nflatable производ е преполна со тешки-должност ПВЦ торбичката; воздушен компресор/ воздушна пумпа е преполна со извезуваат стандардна картон. MOQ 1 Парче Компресор(шиење на производот) Компресор со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Воздушна Пумпа(херметички производ) Воздушна пумпа со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Додатоци Компресор или воздушна пумпа ,поправка Комплет ,Лепак ,торбичката (бесплатно ) Изработка машина за Шиење технологија : двоен крои насекаде и силна засилување на заеднички дел . Карактеристики : работа со компресор цело време Воздух тесни технологија : Заварчик од страна на Милер машина во висока пареа и реализација на заеднички дел . Карактеристики : 100% водоотпорни ;само еднаш се надува ,херметички Печатење на Логото печатени со Дигитално печатење или Свила екран печатење Олово Време За 7 дена Превозот Метод Со Express(DHL,Fed Ex,ТНТ,UPS-от ,) ,воздух ,море итн Трговија Терминот ФОБ,ЦФР,CIF итн Гаранција 2-3 години се Надува и Разбивам Лесно да се инсталира и да ги симнат во рок од 5-15 минути Плаќање TT/ Western Union / Пари Грам/ Paypal

За производот

Сезоната:
Четири сезона Шатор
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
2000-3000 mm
Структура:
Една Спална Соба
Бренд Име:
joyinflatable
Капацитет:
8+
Дното Водоотпорен Индекс:
2000-3000 mm
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Област:
кориснички
Стил:
Отворено
Број На Модел На:
т-036
Тип:
5 + Личност Шатор
Пол Материјал:
ПВЦ
Ткаенини:
ПВЦ

Избор на клиент