Вода Про 20L Цвет Водоотпорен Сува Торба Кампување Kayaking Нуркањето Нуркање Пловењето Сурфање

Вода Про 20L Цвет Водоотпорен Сува Торба Кампување Kayaking Нуркањето Нуркање Пловењето Сурфање

Достапно за нарачка
DEN 2374.56
Достапност:


Вода Про 20 L Сува Торба со Ленти Мембрана Цвет
Детали : Користењето на професионални тока додатоци
Knauf вистинско мулти-тока додатоци, во комбинација со издржливи материјали, тестирани за да го издржат повтори повторна употреба, застане на тестот на квалитет, може да се нарече професионален квалитет, употребата на повеќе сигурна и безбедна.
Зголемен рака дизајн
Овој став водоотпорен перница со рака зголемување дизајниран за да ви овозможи да го предаде назад Kua предност тегови кога можете да додадете ремени ремени беа објекти, со цел да се олесни вашиот стрес во порелаксирана начин да се носат предмети.
На дното на висока фреквенција шевовите
За купувачите водоотпорен најважниот квалитет индикатор е водоотпорен, но овој став водоотпорен шевовите со најнова висока фреквенција технологија, професионална водоотпорен технологија, користење на повеќе сигурна и безбедна.
Референтни Податоци :
Капацитет на телото дијаметар x висина облицовка
24.5 X 59 см


За производот

Бренд Име:
ВОДА ПРО

Избор на клиент