5pcs Симпатична мачка стапчиња за јадење Носителот Стојат Керамички стапчиња за јадење Предници Носителот Дома Декор,Бесплатен превозот.
Новак - 0 %

5pcs Симпатична мачка стапчиња за јадење Носителот Стојат Керамички стапчиња за јадење Предници Носителот Дома Декор,Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 527.04
DEN 527.00
Достапност:


Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Дизајнирани специјално за садови, подарок за кујната и ресторанот употреба.
3.Симпатична и уникатен подарок за тоа посебно некој или себе си.
Пакувањето на производот :
1 сет x hopsticks носител (стапчиња за јадење не се вклучени)
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. 3.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. 4.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. 1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. 2. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика. 3. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
1. 12 месеци Гаранција. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот 2. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. 3. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето

За производот

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
Број На Модел На:
zuanB78
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
Halojaju
Количина:
5pcs-6pcs
Материјал:
Керамика
Име на производ:
носителот на стапчиња за јадење
Број На Модел На:
држач за лажици и предници
Производот:
chopstick одмор
Тип:
кујнски прибор
Обликот:
мачка

Избор на клиент