baellerry сосема Неврзан Вертикална кожа Мажите паричници со монета џеб мултифункционален чанта hasp за држачот за машки
Новак - 54 %

baellerry сосема Неврзан Вертикална кожа Мажите паричници со монета џеб мултифункционален чанта hasp за држачот за машки

Достапно за нарачка
DEN 767.04
DEN 353.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Објектот Должина:
12cm
Број На Модел На:
A129-2
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Тежина:
130 g
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Ширина:
9.5 cm
Бренд Име:
baellerry
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Висина:
2cm
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Повик

Избор на клиент