M819-D Електрични Airless Боја sprayer M819-D Airless боја speryer , Airless

M819-D Електрични Airless Боја sprayer M819-D Airless боја speryer , Airless

Достапно за нарачка
DEN 24014.40
Достапност:


Електрични Airless Боја sprayer M819-D Airless боја speryer , Airless
фотографијата покажува :
Функција :
Моторни Оценка Моќ : 1.5 HP 1200 W
Напон : 220-240 V со 50 HZ
Max. Притисок : 220 Bar
Max. Испорака : 1.9 L/Min
Се препорачува Спреј Растојание : 450mm
Бруто Тежина : 30kgs
Макс долго Воздух црева : 15 милиони
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

За производот

Број На Модел На:
M819-D
Бренд Име:
YunlinLi
is_customized:
Yes
Тип:
Други

Избор на клиент