ALLOYSEED Црна Преносни Брз Полнач Со USB Кабел 89cm Полнење Приклучете го Полначот Лулка За Samsung Галакси Опрема S СМ-R750
Новак - 34 %

ALLOYSEED Црна Преносни Брз Полнач Со USB Кабел 89cm Полнење Приклучете го Полначот Лулка За Samsung Галакси Опрема S СМ-R750

Достапно за нарачка
DEN 206.88
DEN 136.00
Достапност:


Црна Полнење Приклучете го Полначот Лулка За Samsung Галакси Опрема S Smart Watch СМ-R750
Главни Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Тоа го прави вашиот Smart Watch полнење стане повеќе погодно.
Материјал : Пластика
Компактен и лесен Дизајн, Погодно за патниците и за бизнис-корисници.
Моќ за заштита коло вклучени.
Е применливо : За Samsung Опрема S Smart Watch СМ-R750.
Кабел должина : 89cm
Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 * Полнење Клупа
1 * USB Кабел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

боја:
Црна
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
ALLOYSEED
Тип:
Полначи
Јазик:
Други
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Број На Модел На:
106588
Тип:
Полнење на обвинителна Клупа за Samsung smart watch
Должина на кабел:
89cm
Функција:
Smartwatch Полначот Клупа
боја:
Црна
Материјал:
Пластични

Избор на клиент