Стилски Коса Додатоци Блескава Златна Боја Зголеми Цвет Двојно Косата Со Чешел Кристал Кристал Свадба Булчински Headpieces
Новак - 15 %

Стилски Коса Додатоци Блескава Златна Боја Зголеми Цвет Двојно Косата Со Чешел Кристал Кристал Свадба Булчински Headpieces

Достапно за нарачка
DEN 552.00
DEN 469.00
Достапност:


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Свадбата на Коса и Чешел,Невестата Коса, Накит, Б ridesmaid Headdress
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Promotion/Свадба Партија
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот
За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

За производот

Бренд Име:
Здраво Убавина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Тип:
Косата Чешли
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW683
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Име на производ:
стилски коса додатоци
боја:
Злато
Големина:
околу 28.5 см должина
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена

Избор на клиент