Нова мода покажат белци мрежа везени свадба (bridel) фустан од чипка ткаенина 51 ширина двор

Нова мода покажат белци мрежа везени свадба (bridel) фустан од чипка ткаенина 51 ширина двор

Достапно за нарачка
DEN 1243.20
Достапност:


Цена :
Цената е за 1yard.1 двор=130cm широк*91cm должина
доколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали. во едно парче најдолг е 15 метри.
ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.ако сакате трговија на големо контактирајте ме.
Материјал :
полиестер
Фиксна Широк :
130cm или 51 инчи.
боја : бела Off
Ако сакате да се види други бои, посетете ја нашата продавница, или контактирајте со нас слободно.
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.и ако од 5yards или мор ткаенина од мојата продавница, јас ќе брод од Fed EX,UPS-от,DHL, или ЕМС(НЕКОИ ЗЕМЈИ НЕМА да БИДЕ)
Користат за
Фустан,облека и некои други
Ако сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до :
Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd. Ние нудиме сите видови на високо-одделение рамен вез,обоени вез,sequins вез,специјален вез занает,се обврзуваат да ОЕМ.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини.Полиестер,памук, чипка скратува.Постојат бомби,eyelash.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.

За производот

боја:
Исклучување бела
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
Нето Ткаенини
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Стил:
Вез
Материјал:
Полиестер
Функција:
Вез
Nonwoven Техника:
Полиестер

Избор на клиент