Трговија на големо застане гребло одбор вечерам одбор

Трговија на големо застане гребло одбор вечерам одбор

Достапно за нарачка
DEN 18480.00
Достапност:


трговија на големо застане гребло одбор вечерам одбор
Изградба
Технологија
Она што е Спецификација на Shicheng 10'6" Туринг Гумени Гребло Одбор?
Модел 11'6 Должина 11 ft 6 инчи Ширина 32 инчи, Дебелина 4 инчи Тежина 24 кг Д Поставите До 9 инчен Центар Кутија Перка + 2 Страна Перки Изградба Капка Бод ПВЦ Гумени ВЕЧЕРАМ Влечење Подлога Супер Меки ЕВА Дијамант Жлебот 1 Парче Влечење Подлога се Справи со Удобност Носат Справи со PSI 12-15 PSI Пумпа за Висок Притисок Пумпа Вклучени Гребло 3 Парче Алуминиум Прилагодливи Патување Гребло Д-Прстени 1 на носот за влечење - 1 на опашката за поводник - 4 на палубата за местење колекции
Колет
Пакување
За Превозот
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса,брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот задолжен за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Нашите Доверливи Couriers
Ние сме партнер со голем број на реномирани превозот компании за многу дестинации ние услуга во светот. Овие вклучуваат DHL, EMS, Fed Ex, ТНТ, и ПРОЗОРЦИ.
Кога ќе мојата цел пристигне?
1-3 дена обработка времето плус 6-8 дена Експрес испорака
Компанијата Информации
Shicheng SUPs е еден од Најдобрите гумени ВЕЧЕРАМ производител во светот. Нашиот тим е производство на Гумени ПОДДРШКА од 2011 година,Главни производи вклучуваат ПВЦ гумени Sups, hypalon воена гумени чамци, RIB чамци, разни гумени шатори, ПВЦ вода забава производи, морски мотори, моторен чамец и така натаму. Ако не се на јасни во врска со нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

За производот

Отворено Активност:
Сурфање
Применливи Луѓе:
Унисекс
Број На Модел На:
SUP320
Тип:
Чантата
боја:
White&Зелена
Должина:
11.6'
Ширина:
32''
Дебелина:
4
Употреба:
Сурфање
Пакет:
90*40*28cm
Гарантен период:
Еден години

Избор на клиент