Промет на големо со 20 Компјутери/Многу Микс Голема Дупка Керамика Шарм Монистра За Европски Хривнија Накит DIY Одлуки Сребро Јадро Обложено
Новак - 6 %

Промет на големо со 20 Компјутери/Многу Микс Голема Дупка Керамика Шарм Монистра За Европски Хривнија Накит DIY Одлуки Сребро

Достапно за нарачка
DEN 153.60
DEN 144.00
Достапност:


Промет на големо со 20 Компјутери/Многу Микс Голема Дупка Керамика Шарм Монистра За Европски Хривнија Накит DIY Прави Добар Сребро Позлатен Core Мушка
Детали за производот :
Материјал : Керамички монистра
Дупка големина : 5 mm
Големина : 14*8 mm
Боја : Мешана Боја
Облик : Тркалезна
MOQ : 20 парче
Употреба : Б eads шарм за DIY хривнија Накит ѓердан

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
5g
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
BED0203
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
SHEAUTY
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Дупка Со Дијаметар Од:
5 mm
Големина:
14*8mm
боја:
мешана боја

Избор на клиент