Трговија На Големо Цена Рекс Зајакот Крзно Замервам Плоча / Рекс Зајакот Крзно Ќебе / Зајакот Замервам

Трговија На Големо Цена Рекс Зајакот Крзно Замервам Плоча / Рекс Зајакот Крзно Ќебе / Зајакот Замервам

Достапно за нарачка
DEN 960.00
Достапност:


Трговија На Големо Цена Рекс Зајакот Крзно Замервам Плоча / Рекс Зајакот Крзно Ќебе / Зајакот Замервам
Опис На Производот
Производи
На Рекс Зајакот Крзно Замервам Плоча
Крзно Материјал
100% Рекс зајакот крзно
Боја
Белата боја
Големина
околу 120*60 см, повеќе или помалку
Функција
Анти-Смалуваат, Анти-Навремено
MOQ
1 buc
Примерок
На располагање
RMKS Мали цел & ОЕМ & ODM & Корисничка дизајни се прифатени Пакување Внатрешна Пластична кеса,надворешниот од картон или accoding да ви r побарувачката Користи asfashionable накит,додатоци на чанти,чевли,капи,облека За испорака Мали цел брод преку EMS, DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа
Слика шоу
Врвен Квалитет на Рекс Зајакот Крзно Замервам Плоча Вистински Рекс зајакот крзно Бренд најновите дизајн мода декорација Природни Рекс зајакот крзно OEM/ODM е достапна Големина и боја може да се прилагоди на вашите барања
Шоуто Од Detail
Контактирајте со нас
Zaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, имаме 8 години странски бизнис искуства, фабрика mian производство на различни видови на животинско крзно направени од крзно кожа,крзно плоча,крзно топката, крзнени капути,крзно вест,итн, главниот извоз области во Северна Америка, Јужна Америка, Океанија, Блискиот Исток, Европа, Источна Азија и така натаму . Нашата фабрика ќе се под строга инспекција, Па квалитет е загарантирана. Нашите производи имаат стекнато силна репутација за сигурност во текот на многу меѓународни пазари во изминатите години.

За производот

Тип:
плоча
Материјал:
Зајакот
Употреба:
Авто Текстил,Облека,Дом Текстил
Големина:
About 120*60 cm
Шема:
Суровини
Тежина:
About 1kg/pcs
Број На Модел На:
GZQ--2119J

Избор на клиент