Преголеми Очила За Сонце Жените Нов Бренд Дизајнер Сонце Очила Отворено Возење Очила Класичен Eyewear Женски Дами Женственост 2018
Новак - 55 %

Преголеми Очила За Сонце Жените Нов Бренд Дизајнер Сонце Очила Отворено Возење Очила Класичен Eyewear Женски Дами Женственост

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 648.00
Достапност:


Очила За Сонце Жени
Продавачот Попуст на сите Производи
Ќе добиете $1.00 исклучување на нарачки над НАС $18.00
Ќе добиете $2.00 исклучување на нарачки над НАС $35.00
Ќе добиете $8.00 исклучување на нарачки над НАС $99.00
(Вкл. превозот на трошоците)
1.Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат.
2. Ние, исто така, ја прифати капка превозот наредби .Доколку имате потреба,можете да контактирате со нас.Добредојде! Дозволете ни да се одржи на долг и стабилен партнерство.
Answer : ___________________________ Note : да ја ДОДАДЕТЕ нашата продавница до продавница листата,за да стане нашата продавница е ВИП.Ние ќе ви испрати промотивни информации и сини картони, на редовна основа.
Преголеми Очила За Сонце Жените Нов Бренд Дизајнер Сонце Очила Отворено Возење Очила Класичен Eyewear Женски Дами Женственост 2018
Добра Вест : кога ќе плаќање,ние ќе ви испратиме 3 PCS на очила за сонце додатоци како подарок.
Производ Листа ( 4 PCS) : очила за сонце Очила Случај, Очила Крпа, Очила Торба.

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
завиткајте
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
ИТАН
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќа Ширина:
59mm
Леќа Висина:
53mm
Леќи Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SGS6500
Функција:
UV400 Заштита
Пакување:
очила случај
мост со ширина:
17mm
арм должина:
139mm
Продажба На Точка 1:
Метал Шарки
Продажба На Точка 2:
Висока Дефиниција Леќа
Продажба Точка 3:
Удобен за носење
Продажба На Точка 4:
Повеќе Хуманизирано Храмови Дизајн
Производ Листа :
(4PCS)очила за сонце Очила Случај, Очила Крпа, Очила Торба
Добрата Вест:
кога ќе плаќање,3PCS на очила за сонце додатоци како подарок до вас.

Избор на клиент