Машки Нерѓосувачки Челик Прстен Сина Црвена Камен Накит Прстен за Мажи Свадба Ангажман Титаниум ААА+ Кубни Циркони Прстен трговија на Големо
Новак - 15 %

Машки Нерѓосувачки Челик Прстен Сина Црвена Камен Накит Прстен за Мажи Свадба Ангажман Титаниум ААА+ Кубни Циркони Прстен трговија

Достапно за нарачка
DEN 224.16
DEN 191.00
Достапност:


Опис : Сина прстен, челичен прстен, мажите прстен
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик ( титан ), ААА+ кубни циркони
Нето тежина : 8.2 g
Пакување : OPP вреќа
Превозот : Превозот бесплатно
Машки Нерѓосувачки Челик Прстен Сина Камен Сафир Накит Прстен за Мажи Свадба Ангажман Титаниум CZ Дијамантски Прстен трговија на Големо

За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
10мм
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Utr8052
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
316L не ' рѓосувачки челик, ААА+ кубни циркони
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Датира / Партија/ Подарок / Секојдневно носење /
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Машки
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Челичен прстен, сина прстен, мажите прстен
Тежина:
8.2g

Избор на клиент