1pcs висок квалитет на Постојан шминка прирачник тетоважа пенкало microblading пенкало за веѓа со 2pcs ножеви бесплатен превозот

1pcs висок квалитет на Постојан шминка прирачник тетоважа пенкало microblading пенкало за веѓа со 2pcs ножеви бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 853.44
Достапност:


1pcs висок квалитет на Постојан шминка прирачник тетоважа пенкало microblading пенкало за веѓа со 2pcs ножеви бесплатен превозот
полу трајна шминка прирачник тетоважа пенкало;
1 : 2016 година нови дизајн
2 : Оваа microblading pen може да се користи за магла веѓа шминка
3 : Ова упатство за pen може да се тужеше за да рачно изработени тетоважа
4 : Ова упатство тетоважа пенкало доаѓаат со висок квалитет и 10pcs ножеви
полу трајна шминка прирачник тетоважа пенкало шоу;
Политика На Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена. Повратни информации; Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!

За производот

Тип:
Тетоважа Пиштол
Број На Модел На:
Т-170
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
мона
Пиштол Тип:
упатство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
како фото
Тип:
Полу трајна шминка прирачник пен
Стил:
microblading пен
Тип На Објект:
прирачник пен
Ножеви количина:
2 парчиња
прирачник пенкало количина:
1pcs

Избор на клиент