Ултра Тенок Тенок мала Тежина Smart Случај за iPad mini 4 Три Пати СТП Кожа и Задниот Поклопец со Стојат Sleep / Wake up Функција
Новак - 20 %

Ултра Тенок Тенок мала Тежина Smart Случај за iPad mini 4 Три Пати СТП Кожа и Задниот Поклопец со Стојат Sleep / Wake up Функција

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 576.00
Достапност:


Само одговара за ipad mini 4,Не за ipad mini 1 2 3!
==========================================================================
Карактеристики На Производот :
Пред случај :
1.100% сосема нов и висок квалитет
2.Дизајниран во вистинска таблета за ipad mini 4
3.Многу Тенок случај за ipad мини/ipad mini ретината
4.Magnetically се усогласува со уредот : Спиење функција
5.Штити без да влијаат на било која функција на уредот
6.Тоа може да се користи и како тастатура стојат, и тоа е исто така се соочуваат со време и филм застане.
7.Лесен за употреба, мала тежина, домот изградба и кроењето
8.Моден да го поседуваш за да имате на вашиот таблет во добра бараат начин!
Назад случај :
1.Назад случај е направен од хард КОМПЈУТЕР материјал.
2.Тоа е мат тип со логото преку видите.
3.Многу добра toughing чувство кога го носат.
4.Urtal Дебели, Тенки,Добро Дизајн
5.Уникатен desing овозможува лесен пристап до сите buttoms, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај
10 бои : црна,сина,кафена,цијан,злато,неонски,пурпурна,црвено,розово,розово злато
Пакетот вклучува : 1 пред smart cover + 1 мат pc покритие
Боја Show :
1.Како можам да го плаќаат со Western Union? 2.Како можам да плаќаат со Банкарски Трансфер(TT плаќања)? 3.Она што начини на плаќање можам да ги користам? .. 4.Она што можам да направам, ако плаќањето на износот одбиен е погрешен? 5.Зошто е мојата цел затворена? 6.Зошто мојот плаќање со кредитна картичка пропадне? ..
1.Откако цел со плаќање,aliexpress ќе се изврши верификација на процесот на секоја цел во рок од 24-48 часа. 2.Откако уплата е потврдена, ние ќе процесот на нарачка во рок од 24 часа(excepting викенд). 3.Пратката informaiton обично ќе се ажурира на веб страната по 3-5 дена.
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на предмети е примена.Ако објектот е во вашиот possesion повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и Ние Ќе Не Издаде Ќе Враќање На парите Или Замена. Нема Исклучоци! 2.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.Но од Други Причини Превозот цена е мечка од страна на купувачот само. 3.Сите вратени предмети Мора да Биде во оригинално пакување и Мора да ни обезбеди превозот следење на број,специфична причина за враќање. 4.Ние ќе рефундирање на Вашите Полн Износ,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти,По Двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ можете да одберете да имате замена.
1.Што се предвидени 6 месеци ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Додатоци дојде со само 1 месец гаранција. 2.Неисправни предмети Мора да Бидат пријавени(во рамките на гарантниот период)и се врати(и во оригиналното пакување,ако е можно).Мора да совети нас што дефектот е и вашата цел број.Ние Не Repare Или Да Го Замени Предмети Со Истечен Рок На Гаранција. 3.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1.Ние обезбедуваме Specail Цена/Превозот/Акции/Услуга. 2.Побрзај!!!Да Биде Нашиот VIP Корисниците. 3.Контактирајте не преку Трговија Manager/Контактирајте со нас Сега!!!
СЕ НАШАТА VIP КОРИСНИЦИТЕ,Повеќе Попуст ќе добиете!!!

За производот

Стил:
Моден
Функција:
Водоотпорен,Анти-Прашина
Ширина:
14cm
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Материјал:
PU
Бренд Име:
Batianda
Пакет:
No
Должина:
21cm
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
YSLT-IPmini4
Модел Компатибилност:
ipad mini4
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
боја:
Боја се појави во слика
квалитет:
Висок квалитет
Нови:
100% нов бренд
дизајн:
Folio Поддршка&Спие Разбуди Режим
микс боја:
Поддршка
компатибилен за:
ipad mini4
Пад на превозот:
Поддршка
Превозот начин:
На еден клиент одбра

Избор на клиент