Мало Eudora Хармонија Bola Pendant Ѓердан Накит одговара за Шарени Посебни Печатење Свири Топката Мексиканската Bola Приврзоци 2018 НОВИ

Мало Eudora Хармонија Bola Pendant Ѓердан Накит одговара за Шарени Посебни Печатење Свири Топката Мексиканската Bola Приврзоци

Достапно за нарачка
DEN 551.52
Достапност:

Мајката да се биде можат да носат Свири топка (Бременост Bola) од околу 20 недели во нејзината бременост, или од кога таа се чувствува нејзиниот прв flutters на движења од бебе.
Ние сме %100 целосно одговорни со нашите предмети,ние имаме свои фабрика,ако ви треба место голема цел или сакате да додадете логото на вашиот предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Заедно со бебиња расте поголем, тие ќе бидат запознаени со кои хармонија звук. Тоа е кул и секси. Овој ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан долго откако бебето е родено. Изберете од осум опции : меморија, зелена и сребрена обвивка, розова и сребрена обвивка, црвена и сребрена обвивка, сребро и сребро обвивка, сина и сребрена обвивка, жолта и сребрена обвивка, сребро срцето pendant. На ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан како бебето може да се игра со pendant чување на бебе во будна состојба да ги врши медицинска сестра. Тоа е, рече дека ефектите од овие chimes работи ефикасно на бебето во текот на болничкиот откако таа или тој пристигна. Тоа ќе се зголеми поврзаноста помеѓу мм и бебето. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња. На pendant има благотворно свири мелодијата дека ќе се смират бебе по раѓање.
Кога и како да ги користите Свири топка ?
Тоа дефинитивно повеќе од ѓердан. Од оваа фаза во бременост, бебе, лесно може да се слушне и да се разликуваат звуци слушнале преку mummy? stummy. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето.
Ви благодариме за доаѓање.
ХАРМОНИЈА bola или Ангел повикувачот ќе се направи еден убав звук после тресењето.
Состојба : 100% Сосема Нов Ангел повикувачот приврзоци Хармонија Bola Топката Pendant за бремени жени
За Превозот : Превозот со следење на број
Хармонија bola/Бременоста топката/Свири топката/Бебе bola :
1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас
2)Првично производител
3)Совршен подарок за бебето шоу
4) ОЕМ
Повеќе хармонија bola свири топката во нашата продавница за продажба ,се добредојдени да кликнете на сликата за да се купи сега!
Зошто да изберат нас? Нашата еко-пријателски, вети никел и олово слободни, ние гарантираме тоа го направи со висок квалитет,Тоа е безбедноста за бремени жени!
Она што е Свири топка? (или Бременост bola)
Со потекло од Мексико Свири топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на Мексиканската мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека Свири топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето. Во текот на раната бременост период, мајки можат да waer тоа како standared или matinee ѓердан. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот.
Мало Eudora Хармонија Bola Pendant Ѓердан Накит одговара за Шарени Посебни Печатење Свири Топката Мексиканската Bola Приврзоци 2016 година НОВИ !
Состојба : 100% сосема нов хармонија bola топката pendant
Топката големина : 20mm
Топката боја : speical печатење свири топка
Синџир големина : 30inch сребрена боја синџир (За 88cm )
Материјал : Сребрен позлатен на бакар(locket кафез), Сребрена позлатен на нерѓосувачки челик(синџир)
Количина : 1piece внатрешна топката +1piece locket кафез+1piece синџир
Квалитет : Чиста рачно изработени, Еко-пријателски, ние gurantee тоа го направи со висок квалитет.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Eudora
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
Eudora Хармонија Bola Pendant
Тема:
Бебето
is_customized:
Yes
Топката Големина:
20mm
Услови:
100% сосема нов Eudora Хармонија Bola Топката Pendant Ѓердан
Име на производ:
Хармонија Bola Свири Топката Накит
Топката Боја:
Различни speical Бои се Опционални
Стил:
2016 Година Нови Пристигнување Стил Хармонија Bola Pendant
квалитет:
Висок Квалитет Хармонија Bola Топка
Количина:
1Piece само
ѓердан големина:
30inch сребрена боја синџир

Избор на клиент