Обичај Лажни Јака Жените монтажни јаки за Pullover Chiffon Монистра Openwork Кореја ОЛ ретро додатоци лажни јака Дики
Новак - 5 %

Обичај Лажни Јака Жените монтажни јаки за Pullover Chiffon Монистра Openwork Кореја ОЛ ретро додатоци лажни јака Дики

Достапно за нарачка
DEN 172.80
DEN 164.00
Достапност:


Обичај Лажни Јака Жените монтажни јаки за Pullover Chiffon Монистра Openwork Кореја ОЛ ретро додатоци лажни јака
Спецификации :
Тип : Отстранлив Лажни Лажно Lapel Вратот И Јаката
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјал : Памук Мешавина, Чипка,Chiffon
Стил : Lapel Јака.
Големина : Една Големина одговара на повеќето
Рамо : 32cm/12.60"
Вратот Обемот : 39cm/15.35"
Answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. Ви благодариме за вашиот разбере.
Пакет се Вклучени : 1 x Лажни Јака
ние можеме да произведуваат сопствени вашата јака дизајн ако цел погоре 100pcs .добредојдовте на купувачи на големо се зборува во детали со нас

За производот

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Врски Тип:
Монтажни јаки
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни

Избор на клиент